XML sitemap URLs Export (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Language
bg: Език

en: Links
bg: Връзки

en: Export
bg: Експорт

en: Location
bg: Местоположение

en: Id
bg: Номер
