XML sitemap URLs Export (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Language
el: Γλώσσα

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Location
el: Τοποθεσία
