XML sitemap URLs Export (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Type
et: Liik

en: Language
et: Keel

en: Links
et: Lingid

en: Export
et: Ekspordi

en: Location
et: Asukoht

en: Id
et: ID
