XML sitemap URLs Export (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Language
hr: Jezik

en: Links
hr: Poveznice

en: Export
hr: Izvezi

en: Location
hr: Lokacija
