XML sitemap URLs Export (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Language
hu: Nyelv

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Export
hu: Exportálás

en: Location
hu: Helyszín

en: Id
hu: Azonosító
