XML sitemap URLs Export (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: Links
lv: Saites

en: Export
lv: Eksportēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta
