XML sitemap URLs Export (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: Links
te: లంకెలు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Location
te: ప్రాంతం
