XML sitemap URLs Export (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Language
uk: Мова

en: Links
uk: Посилання

en: Export
uk: Експортувати

en: Location
uk: Місце розташування

en: Id
uk: Ідентифікатор
