XML sitemap URLs Export (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Links
vi: Các liên kết

en: Export
vi: Xuất

en: Location
vi: Vị trí
