XML sitemap URLs Export (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Id
bo: ཨང་རྟགས
