XML sitemap URLs Export (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Links
eu: Estekak

en: Export
eu: Esportatu

en: Location
eu: Kokalekua
