XML sitemap URLs Export (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Links
fr: Liens

en: Export
fr: Exporter

en: Location
fr: Emplacement

en: Id
fr: Identifiant (ID)
