XML sitemap URLs Export (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Language
hi: भाषा

en: Links
hi: लिंक

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Location
hi: स्थान
