XML sitemap URLs Export (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Language
id: Bahasa

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Export
id: Ekspor

en: Location
id: Lokasi
