XML sitemap URLs Export (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Language
it: Lingua

en: Links
it: Collegamenti

en: Export
it: Esporta

en: Location
it: Posizione
