XML sitemap URLs Export (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Language
ja: 言語

en: Links
ja: リンク

en: Export
ja: エクスポート

en: Location
ja: 場所

en: Id
ja: ID
