XML sitemap URLs Export (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Language
mn: Хэл

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Location
mn: Байрлал
