XML sitemap URLs Export (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်
