XML sitemap URLs Export (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Language
oc: Lenga

en: Links
oc: Ligams

en: Export
oc: Exportar

en: Location
oc: Emplaçament
