XML sitemap URLs Export (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Language
fa: زبان

en: Links
fa: واصلیها

en: Export
fa: استخراج

en: Location
fa: مکان

en: Id
fa: هویت
