XML sitemap URLs Export (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Language
pt: Idioma

en: Links
pt: Ligações

en: Export
pt: Exportar

en: Location
pt: Localização
