XML sitemap URLs Export (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Language
tr: Dil

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Location
tr: Konum
