Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Update
am: አዘምን

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Published
am: የታተመ
