Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: user
af: gebruiker

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Overview
af: Oorsig

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Preview
af: Voorskou

en: Update
af: Dateer op

en: User
af: Gebruiker

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: Library
af: Biblioteek
