Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: user
ca: usuari

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Overview
ca: Resum

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: User
ca: Usuari

en: Published
ca: Publicat

en: Owner
ca: Propietari

en: Override
ca: Sobrescriu

en: Common settings
ca: Configuració més habitual

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Identifier
ca: Identificador

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: The date the node was last updated.
ca: La data en que es va actualitzar per darrer cop el node.

en: The date the node was posted.
ca: La data de publicació del node.

en: Library
ca: Biblioteca
