Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Update
kk: Жанарту

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Published
kk: Жарияланған
