Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Update
mr: अपडेट

en: User
mr: सदस्य

en: Published
mr: प्रकाशीत

en: Owner
mr: मालक
