Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Overview
te: అవలోకనం

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: User
te: వాడుకరి
