Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Save configuration
be: Захаваць наладкі

en: Description
be: Апісаньне

en: Export
be: Экспарт

en: Preview
be: Папярэдні прагляд

en: User
be: Карыстальнік
