Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Update
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ

en: Add
km: បន្ថែម

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Identification
km: ការ​កំណត់​អត្តសញ្ញាណ

en: The date the node was posted.
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​ថ្នាំង​ត្រូវ​បាន​ប្រកាស ។
