Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha3) - en to no translation catalogue (24 entries)

en: user
no: bruker

en: Save configuration
no: Lagre innstillinger

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Cancel
no: Avbryt

en: Description
no: Beskrivelse

en: Enabled
no: Aktivert

en: Overview
no: Oversikt

en: Edit
no: Rediger

en: Name
no: Navn

en: Import
no: Importer

en: Export
no: Eksport

en: Preview
no: Forhåndsvis

en: Update
no: Oppdater

en: Add
no: Legg til

en: User
no: Bruker

en: Published
no: Publisert

en: Owner
no: Eier

en: Override
no: Overstyr

en: Updated date
no: Oppdatert dato

en: Machine name
no: Maskinnavn

en: The date the node was last updated.
no: Dato innlegget sist ble oppdatert.

en: Identification
no: Identifisering

en: The date the node was posted.
no: Datoen innlegget ble lagt inn.
