Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Save configuration
ar: احفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: احذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مُفَعَّل

en: Overview
ar: عرض عام

en: Edit
ar: حرر

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استورد

en: Export
ar: صَدِّر

en: Preview
ar: عاين

en: Update
ar: حَدِّث

en: Add
ar: أضف

en: User
ar: المستخدم

en: Published
ar: منشور

en: Owner
ar: المالك

en: Machine name
ar: الاسم البرمجي

en: Identification
ar: التمييز

en: The date the node was posted.
ar: تاريخ نشر العقدة.
