Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Preview
ast: Entever

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: User
ast: Usuariu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Owner
ast: Dueñu
