Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: user
bs: korisnik

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Preview
bs: Pregled

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: User
bs: Korisnik

en: Published
bs: Objavljeno

en: Identification
bs: identifikacija
