Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: انصراف

en: Description
fa: توصیف

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود اطلاعات

en: Export
fa: صادر کردن

en: Preview
fa: پیش نمایش

en: Update
fa: بروز رسانی

en: Add
fa: افزودن

en: User
fa: کاربر

en: Published
fa: منتشر شده

en: Override
fa: بازنویسی

en: Updated date
fa: تاریخ به‌روز شده

en: Identification
fa: شناسایی

en: The date the node was posted.
fa: تاریخی که گره  ارسال شده است
