Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Preview
az: Önizləmə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: Create
az: Yaradıldı

en: Module
az: Modul

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Items
az: Elementlər

en: Owner
az: Sahib

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Info
az: Məlumat

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Machine name
az: Maşın adı

en: The date the node was last updated.
az: Nodun son yenilənmə tarixi.

en: Bundles
az: Paketlər

en: Administrative description
az: İnzibati təsvir

en: Entities
az: Entitilər
