Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Format
be: Фармат

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: Create
be: Стварыць

en: Module
be: Модуль

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Published
be: Апублікавана

en: Items
be: Элементы

en: Owner
be: Уладальнік

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Info
be: Інфармацыя

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Identification
be: Ідэнтыфікацыя

en: The date the node was posted.
be: Дата размяшчэння вузла.
