Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: user
bg: потребител

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Format
bg: Формат

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: Create
bg: Създаване

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Published
bg: Публикувано

en: Items
bg: Новини

en: Identification
bg: Идентификация
