Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Preview
cs: Náhled

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Format
cs: Formát

en: Unknown
cs: Neznámý

en: User
cs: Uživatel

en: Create
cs: Vytvořit

en: Module
cs: Modul

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: Custom
cs: Vlastní

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Items
cs: Položky

en: Owner
cs: Vlastník

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Identification
cs: Základní údaje

en: The date the node was posted.
cs: Datum vytvoření uzlu.

en: Edit @type
cs: Upravit @type

en: Administrative description
cs: Administrativní popis

en: Entities
cs: Entity
