Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User
eo: Uzanto

en: Create
eo: Kreu

en: Custom
eo: Propra

en: Published
eo: Publikigita

en: Items
eo: Eroj

en: Identification
eo: Identigilo
