Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Format
et: Vorming

en: Unknown
et: Tundmatu

en: User
et: Kasutaja

en: Create
et: Loo

en: Module
et: Moodul

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Custom
et: Kohandatud

en: Published
et: Avaldatud

en: Items
et: Kirjed

en: Owner
et: Omanik

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: The date the node was last updated.
et: Postituse uuendamise kuupäev.

en: Bundles
et: Kogumid

en: Identification
et: Tuvastamine

en: The date the node was posted.
et: Postituse lisamise kuupäev.

en: Edit @type
et: Muuda @type

en: Administrative description
et: Kirjeldus haldusliideses

en: Entities
et: Olemid
