Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: Format
fi: Muoto

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: User
fi: Käyttäjä

en: Create
fi: Luo

en: Module
fi: Moduuli

en: Creation date
fi: Luontipäivämäärä

en: Custom
fi: Oma

en: Published
fi: Julkaistu

en: Items
fi: Aiheet

en: Owner
fi: Omistaja

en: Updated date
fi: Päivitetty

en: Info
fi: Tieto

en: Identifier
fi: Tunnistin

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: The date the node was last updated.
fi: Solmun viimeisin päivityspäivämäärä.

en: Bundles
fi: Paketit

en: Identification
fi: Perustiedot

en: The date the node was posted.
fi: Solmun lähetyspäivämäärä.

en: Edit @type
fi: Muokkaa @type

en: Administrative description
fi: Ylläpidollinen kuvaus

en: Entities
fi: Entiteetit

en: Add new entity
fi: Lisää uusi entiteetti

en: Copy to clipboard
fi: Kopioi leikepöydälle
