Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (28 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Format
ka: ფორმატი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Create
ka: შექმნა

en: Module
ka: მოდული

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Items
ka: ელემენტები

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Info
ka: ინფო
