Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Format
lv: Formāts

en: Unknown
lv: Nezināms

en: User
lv: Lietotājs

en: Create
lv: Izveidot

en: Module
lv: Modulis

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Published
lv: Publicēts

en: Items
lv: Vienumi

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: The date the node was last updated.
lv: Mezgla pēdējās atjaunināšanas datums.

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Identification
lv: Identifikācija

en: The date the node was posted.
lv: Mezgla publicēšanas datums.
