Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: user
mk: корисник

en: Type
mk: Тип

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Add
mk: Додај
