Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Format
mn: Бүтэц

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Identification
mn: Таних тэмдэг
