Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Identification
or: ପରିଚୟ ପ୍ରଣାଳୀ
