Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: user
os: архайæг

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау

en: Format
os: Формат
