Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Preview
ps: مخليد

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Format
ps: بڼه

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: User
ps: غړی

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Items
ps: توکي

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Info
ps: مالومات

en: Bundles
ps: بنډلونه
