Object Oriented eXperience Objects (7.x-1.0-alpha5) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: user
se: geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: Format
se: Formáhtta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Published
se: Almmuhuvvon
